Pirmdiena, 2019-01-21, 1:23 PM
Sveicināti Viesis | RSS
 
Let’s dance!
Sākums | Domu graudi | Reģistrācija | Ieeja
Sadaļas

Kalendārs
«  Janvāris 2019  »
PrOTCPkSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

parpublicēts no http://jautriez.lv/lv/?m=39
Līnijdejošanas etiķete
 1. Nekad nenāc līnijās, nesot līdzi dzērienus, glāzes, metāla bundžas vai aizdegtas cigaretes.
 2. Nekad nenostājies līnijās, lai parunātos. Pirms mūzika sākusi skanēt, aizej maliņā, ja vēlies parunāties.
 3. Kad dejo blakus līnijdejotājam, kurš ir iesācējs, esi savstarpēji pieklājīgs.
 4. Atceries, ka deju grīda ir priekš katra. Mēģini to sadalīt ar blakus esošajiem dejotājiejiem.
 5. Ja deju zāle pārpildīta ar dejotājiem, izpildi mazākus soļus.
 6. Ja nejauši uzgrūdies kādam no dejotājiem, mēģini atvainoties, lai arī tas nav bijis pārāk sāpīgi.
 7. Skanot mūzikai, nekad neapstājies dejas vidū, lai sāktu mācīt vai paskaidrot deju soļus, bet atrodi kādu brīvu vietu, lai to izdarītu.
 8. Nekad nedodies cauri dejotāju līnijām, bet vienmēr mēģini tām apiet apkārt vai mazliet pagaidīt, kamēr beidzas deja.
 9. Nekad neskrien līnijā, ja mūzika jau sākusi skanēt, jo atceries, ka citi dejotāji sameklējuši savas vietas. Stājies līnijas galā.
 10. Vienmēr līnijas sāk veidot no priekšpuses (skatuves), lai pārējie dejotāji varētu ieņemt savas vietas aiz pirmās līnijas.
 11. Vienmēr atceries, ka ikviens reiz bijis iesācējs. Mēģini palīdzēt tiem, kam neveicas tik viegli.
 12. Turi galvu augšā, smaidi un priecājies par sevi, kā arī par to. Ko tu dari!!!

pārpublicēts no http://jautriez.lv/lv/?m=40

Kā labi izskatīties dejas laikā
 1. SMAIDS - vienalga, ja arī nejūties labi, mēģini justies atbrīvoti un dejojot dari to ar prieku. Tava sejas izteiksme ir ļoti svarīga un tā piedod dejai savu attieksmi.
 2. ACIS SKATĀS UZ PRIEKŠU - neskatieties uz zemi, uz savām kājām dejošanas laikā. Turi savu zodu taisni, protams, tas neaizliedz nejaušu, ātru paskatīšanos uz leju. Mēģini atrast kontaktu ar tiesnesi (sacensībās) vai ar publiku, lai viņi tevi ievērotu.
 3. STĀJA - apzinies sava ķermeņa uzbūvi dejojot. Neesi saliecies, sakņupis. Padomā par savu krūšu kurvi. Iedomājies, ka tas ir tava ķermeņa centrs un ļauj tam vadīt savu ķermeni, kamēr pārējās ķermeņa daļas strādā.
 4. ROKU KUSTĪBAS - ir septiņas roku pozīcijas, bet līnijdejās vienkārši ļaujiet rokām brīvi kustēties dejas ritmā un stilā. Neļaujiet, lai tās vienkārši karājas gar sāniem, bet lietojiet tās saskaņā ar sava ķermeņa kustībām un ievērojiet, ka tās nedrīkst plivināties apkārt, vai atrasties mugurpusē, ja nav īpaša rakstura deja vai speciāls horeogrāfa norādījums par roku novietojumu.
 5. DEJO UZ GRĪDAS - tas tiek darīts, turot jūsu balansa centru no vienas pēdas uz otru (mainot svaru no vienas kājas uz otru) un turot jūsu ceļus nedaudz ieliektus, lai jūs nevarētu lēkāt dejas laikā. Domājiet par savu enerģijas spēku, centrējot to vairāk uz leju, spiežot soļus dziļāk grīdā, kamēr dejojat.
 6. DEJO PRECĪZI UZ MŪZIKU - klausieties mūziku un sajūtiet to, kamēr dejojat. Mēģiniet arī izpildīt mūzikas lauzienus, kulminācijas, dinamiku. Mēģiniet šīs lietas savienot un rādīt dejā to, ko izsaka mūzika. Šī ir tā vieta, kur atspoguļojas jūsu attieksme, kā tad īsti jūs interpretējat deju un mūziku, kā rodat kontaktu ar publiku.
 7. TRENĒJIES, TRENĒJIES, TRENĒJIES!!! - ja jūs zināt deju soļus, jūs varat vairāk laika veltīt stila izkopšanai un demonstrēšanas etapam. Nemeklējiet par daudz variāciju dejās, jo dažreiz tas var pat sabojāt to, ko darāt. Perfekts vieglākais dejas variants, labi pasniegts augstā līmenī, atsver daudz vairāk, nekā slikti demonstrēts grūtais variants. Atrodiet vietu, lai regulāri varat trenēties.
 8. IEGŪSTI PIEREDZI - pēkšņi jaunā dejā jūties ļoti labi, bet pēkšņi ? jūties kā muļķis dejā. Pajautā draugiem viņu padomu par tavu dejošanu, vai vēl labāk ? ļauj, lai tas tiktu nofilmēts. Labs variants ir arī sarunāt ar pasniedzēju privātstundas un paņemt līdzi kladi, lai var pierakstīt tev nezināmas lietas.
 9. PRIECĀJIES - protams, ja dejās ir daudz griezienu, sarežģītu soļu un to kombināciju, tas nogurdina un tu pamazām zaudē dejošanas prieku. To ļoti labi var redzēt tavā sejā. Neļauj, lai citi to pamana. Mēģini vienmēr dejot ar prieku. Lai tev veicas!!!
Ierakstu arhīvs Ierakstu Arhīvs

Mūsu draugi

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0


Copyright MyCorp © 2019

Bezmaksas mājas lapu veidotājs - uCoz